Audyt organizacyjny firmy

Zadbaj o systematyczny rozwój przedsiębiorstwa

Z doświadczenia wiem, że prowadzenie firmy w dzisiejszych czasach może okazać się nie lada wyzwaniem. Dynamicznie rozwijające się środowisko biznesowe wymaga dużej elastyczności i nieustannego podejmowania decyzji. Zdarza się jednak, że nasze inwestycje oraz działania realizowane z myślą o rozwoju firmy nie zawsze zdają egzamin. Jeśli zastanawiasz się jak wznieść swoją działalność na wyższy poziom, koniecznie sprawdź jakie korzyści może zapewnić Ci audyt organizacji firmy przeprowadzony przez rzetelnego specjalistę.

Idealnie dopasowany audyt organizacyjny przedsiębiorstwa

Niezależnie od tego na jakim etapie rozwoju znajduje się obecnie Twoja firma, audyt organizacyjny z pewnością pomoże Ci wprowadzić pozytywne zmiany. Bardzo trafnie identyfikuje procesy oraz obszary wymagające uporządkowania i chętnie dzielę się swoją wiedzą z Klientami. Przeprowadzając audyt organizacyjny przedsiębiorstwa stawiam na indywidualne podejście do każdej współpracującej ze mną organizacji. 

Realizowany audyt organizacyjny w firmie jest kompleksowy i daje szczegółowe informacje na temat kondycji Twojej działalności. Dzięki poznaniu obszarów wymagających poprawy, ograniczeń rozwojowych oraz potencjału drzemiącego w organizacji, jestem w stanie zarekomendować szereg działań pozwalających zwiększyć efektywność zarządzania. Warto zaznaczyć, że audyt organizacji firmy  umożliwia także podkreślenie silnych stron organizacji, które mogą być kluczowe w zakresie budowania konkurencyjności na rynku. 

Na podstawie informacji uzyskanych na podstawie audytu organizacyjnego możliwe jest ustalenie realnych, a jednocześnie mierzalnych celów doskonalenia firmy. 

Przedstawiam mój autorski Program dla liderów rozwijający praktyczne umiejętności w zakresie kompleksowego rozwiązywania problemów w organizacji i poprawy skuteczności podejmowanych decyzji.

Program Rozwoju Umiejętności „Kompleksowe rozwiązywanie problemów organizacyjnych” koncentruje się na identyfikowaniu i eliminowaniu rzeczywistych źródeł problemów, a nie ich symptomów!

Co obejmuje audyt organizacji firmy?

Przeprowadzając audyt organizacyjny skupiam się na identyfikacji istniejących problemów firmy. Aby je poznać, analizuje rozmaite obszary, procesy oraz kwestie związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Znając skalę niedociągnięć jestem w stanie dokonać rzetelnej oceny efektywności funkcjonowania działalności. Kolejnym krokiem, który obejmuje audyt organizacyjny przedsiębiorstwa jest eliminacja błędów oraz usprawnienie poszczególnych procesów. W tym celu opracowuje dokładny plan działań, który przyczynia się do redukcji kosztów oraz zwiększenia wydajności pracy. 

Obecnie, niezmiernie istotna jest również optymalizacja zasobów. Audyt organizacji firmy przykłada więc dużą wagę do efektywnego wykorzystania maszyn, materiałów oraz prawidłowego zarządzania ludźmi w zakresie alokacji zadań. W zależności od branży możemy mieć również do czynienia z rozmaitymi czynnikami ryzyka m.in. w kwestiach finansowych, prawnych czy też wizerunkowych. Audyt organizacyjny w firmie musi więc uwzględniać przejrzenie obowiązujących procedur oraz załatanie potencjalnych luk mogących zagrozić bezpieczeństwu funkcjonowania organizacji. 

W mojej codziennej pracy nie bagatelizuje aspektów związanych z kulturą organizacyjną. Realizując audyty organizacji firm przekonałem się, że styl pracy, sposób komunikacji czy respektowane wartości są niezmiernie istotne dla utrzymania wysokiej wydajności i odpowiedniego motywowania pracowników. 

Komu dedykuję audyt organizacyjny w firmie?

Oferowany audyt organizacji firmy dedykuje wszystkim przedsiębiorcom, którzy chcą rozwijać swoją organizację, lecz nie wiedzą od czego zacząć. Pomagam zarówno w zakresie identyfikacji błędów, jak i wprowadzaniu usprawnień, optymalizowaniu procesów oraz redukowaniu kosztów. Dokładamy wszelkich starań, aby realizowane przeze mnie audyty organizacyjne przedsiębiorstw przyczyniały się do zwiększania konkurencyjności, oferowania wysokiej jakości produktów i usług oraz budowania pozytywnych relacji z Klientami.

Autorskie wpisy

Praktyczne narzędzia w zarządzaniu zmianą.

Czas na konsultację z ekspertem:

606 120 340

biuro@atori.pl

Obszar działania: cała Polska